Lokal 130m2 dobra lokalizacja Karczew

Lokal | Wynajem | Karczew

5 800 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
5 800 PLN
Cena za m2
44 PLN
Powierzchnia
130 m2
Piętro
Parter /
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
942/1969/OLW

Opis

Wynajmę lokal o powierzchni ok. 130m2 znajdujący się Karczewie w powiecie otwockim. Istniejąca powierzchnia open space (ok 83m2) może być dowolnie zaaranżowana (np. postawione ścianki działowe, wydzielone dodatkowe węzły sanitarne, itd.) sprawnie i w szybkim czasie zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Obecnie wydzielone jest zaplecze (ok 47m2) w skład którego wchodzi kilka pomieszczeń: WC, kuchnia, dwa magazynki, korytarz. 
Wysokość pomieszczeń ok 2,70m. 

Lokal świetnie nadaje się na prowadzenie nieuciążliwych usług np. szkoły językowej, restauracji (np. sushi), siłowni, usług medycznych, apteki, zajęć dla dzieci, biura rachunkowego, biura prawnego, sklepu, sklepu internetowego, pracowni krawieckiej, itd.
Obiekt mieści się na parterze wolnostojącego budynku, przy jednej z głównych ulic dojazdowych do dużego osiedla Ługi z możliwością swobodnego parkowania. Jest doskonale wyeksponowany, posiada duże witryny oraz szklane drzwi wejściowe. Wejście odbywa się po kilku schodkach oraz jest podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Piętro budynku jest zamieszkałe przez prywatne osoby z osobnym wejściem i bramą wjazdową.

Teren jest ogrodzony, posiada bramę wjazdową na pilota, posesja jest wyłożona kostką brukową pod miejsca parkingowe, na części jest trawnik i niskie nasadzenia. Przestrzeń ta również jest do dyspozycji przyszłego najemcy (parking dla klientów, miejsce na stoliki, plac zabaw dla dzieci itp).

Media: prąd, woda miejska, szambo, ogrzewanie na ekogroszek. W głównym pomieszczeniu jest ogrzewanie podłogowe a na zapleczu są grzejniki.

Czynsz za miesiąc wynosi 5.800zł + media.

Najem długoterminowy minimum na 1 rok.

Obowiązuje kaucja, kwota do uzgodnienia.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.


Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.pl

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Dodatkowe informacje

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM