Zdjęcia nieruchomości

W tym blogu napiszemy na jakie zagadnienia zwrócić uwagę w celu wykonania ładnych zdjęć nieruchomości. Jeżeli Twoje mieszkanie, dom lub działka będą się prezentowały lepiej niż oferty konkurencyjne, przyciągną uwagę większej liczby potencjalnych klientów.

Agenci Nieruchomości Citihome wiedzą, w jaki sposób zaprezentować nieruchomość, ale nie zapominajmy, że wymaga to współpracy właściciela. Na życzenie klienta zdjęcia wykona profesjonalna agencja fotograficzna.

Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc w przygotowaniu nieruchomości do sesji fotograficznej:

Porządek i organizacja przestrzeni

Upewnij się, że nieruchomość jest czysta i schludna. Wyczyść powierzchnie, umyj okna, odkurz dywany i usunie wszelkie niepotrzebne przedmioty. Uporządkuj meble i dekoracje w sposób, który podkreśli przestrzeń i ułatwi poruszanie się. Usuń większość drobnych przedmiotów, aby pomieszczenia wyglądały bardziej przestronnie.

Oświetlenie i wnętrza

Wykorzystaj naturalne światło, otwierając rolety i zasłony. Jeśli to konieczne, użyj dodatkowego oświetlenia, aby rozjaśnić ciemne obszary.

Wybierz najlepsze kąty, które pokazują nieruchomość w jak najlepszym świetle. Spróbuj zrobić zdjęcia z różnych perspektyw, aby pokazać różne aspekty nieruchomości.

Ogrody i zewnętrzne przestrzenie

Jeśli nieruchomość ma ogród, taras lub inne zewnętrzne przestrzenie, upewnij się, że są one zadbane. Przyciągnij uwagę do tych obszarów, aby potencjalni klienci mogli sobie wyobrazić, jak będą z nich korzystać

Usuwanie personalnych przedmiotów

Przed sesją zdjęciową usuń z nieruchomości osobiste przedmioty, takie jak zdjęcia rodzinne czy pamiątki. Pozwoli to potencjalnym klientom na łatwiejsze wyobrażenie sobie siebie w przestrzeni. Obserwując rodzinne zdjęcia sprzedających, potencjalny klient poczuje się gościem, a powinien odnieść wrażenie, że jest u siebie.

Profesjonalny fotograf

Klienci Citihome, mogą poprosić o wykonanie sesji zdjęciowej przez współpracującego z agencją profesjonalnego fotografa. Dobrze wykonane zdjęcia mogą znacznie poprawić prezentację nieruchomości. Taka usługa jest bezpłatna dla klientów Citihome.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.pl… czytaj więcej