Nasi Pośrednicy

Współpraca z pośrednikiem z Agencji Nieruchomości Citihome w Otwocku gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, świadczoną przez lidera na lokalnym rynku nieruchomości. Nasz zespół składa się wyłącznie z osób posiadających wieloletnie doświadczenie w obrocie mieszkaniami, domami, gruntami i lokalami usługowymi w Otwocku oraz jego okolicy. Przeprowadzając najwięcej transakcji sprzedaży nieruchomości co rok udowadniamy swoją największą skuteczność w pozyskiwaniu klientów dokonujących zakupu mieszkania, domu lub działki. Jako priorytet stawiamy sobie efektywność, rzetelność i wysoką jakość świadczonych usług.

Swoje usługi w szczególności kierujemy do klientów zainteresowanych zakupem, sprzedażą bądź wynajmem mieszkania, domu lub gruntu. Specjalizujemy się w pośrednictwie na terenie powiatu otwockiego, w miastach i gminach takich jak: Otwock, Józefów, Karczew, Wiązowna, Celestynów i w Warszawie Wawer

Współpracując z naszymi pośrednikami, możesz liczyć na wsparcie całego zespołu, gwarancję jasnych warunków współpracy oraz sprawne i poufne transakcje.

Wydajność

Wiemy, jak z powodzeniem wykorzystywać zasoby naszej firmy. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na rynku nieruchomości.

Profesjonalizm

Wiedza, znajomość lokalnego rynku i profesjonalne doradztwo. Skorzystaj z usług wykwalifikowanego i skutecznego pośrednika.

Zaufanie

Jasne warunki współpracy i gwarancja braku ryzyka podczas transakcji. Dbamy o interesy naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zespół

Citihome Otwock

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Ania jest osobą niezwykle sumienną, skrupulatnie realizującą powierzone zadania. Podchodzi do pracy z ogromnym zaangażowaniem "związując się" emocjonalnie ze sprzedawanymi nieruchomościami. Dzięki takiej postawie traktuje każdą ofertę indywidualnie wkładając 100% energii w jej promocję. Specjalizuje się w sprzedaży domów i działek w Józefowie, Otwocku, Wawrze, Wiązown…

Jakub Guziewski

Jakub Guziewski

Kuba najlepiej odnajduje się sprzedając nieruchomości niebanalne, drogie, wymagające dużego doświadczenia w prowadzeniu negocjacji. Wyróżnia się spośród naszego zespołu talentem handlowym oraz umiejętnością budowania trwałych relacji z klientami. Dzięki doskonałej znajomości przepisów prawa popartej praktyką w ich stosowaniu, stanowi nieocenione źródło wiedzy, które s…

Krzysztof Falkowski

Krzysztof Falkowski

Krzysiek prawdopodobnie sprzedał najwięcej mieszkań w Otwocku. Zna układ lokali w każdym bloku i na każdej klatce w okolicy. Pomocny i godny zaufania doradca właścicieli mieszkań oraz klientów poszukujących nowego lokalu. Profesjonalne podejście i dobra opinia na temat jego pracy powoduje, że jest najczęściej polecanym przez klientów pośrednikiem w Citihome. Obsługuje…

Marcin Zakrzewski

Marcin Zakrzewski

Jesteśmy przekonani, że Marcin jest najlepszym pośrednikiem w Otwocku! Jest to potwierdzone liczbą pozytywnych opinii wyrażonych w google przez naszych klientów. Zawodowe życie poświęcił nieruchomościom w powiecie otwockim. Dzięki takim osobom udało się sprofesjonalizować lokalny rynek pośrednictwa. W Citihome zajmuje się obsługą rynku pierwotnego i wtórnego. Marcin s…

Marta Kowalska

Marta Kowalska

Marta współpracuje z Agencją Citihome już ponad 5 lat. Specjalizuje się w sprzedaży domów i działek, ale osiąga również bardzo dobre wyniki w obrocie mieszkaniami. Jej atuty wynikają z niezwykle rozbudowanej sieci prywatnych kontaktów, które są nieocenione przy pozyskiwaniu klientów. Marta w 2023 roku została liderem zespołu w zakresie ilości wynajętych mieszkań.

Firma

Nasze biuro nieruchomości to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku nieruchomości. Dostarczamy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, troszcząc się o ich prywatność oraz zadowolenie. Jesteśmy pewni, że nasi pośrednicy to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności negocjacyjne.

Celem naszej firmy jest niezawodne wsparcie klientów w procesie obrotu nieruchomością. Cenimy sobie profesjonalizm i zadowolenie naszych partnerów, dla których dopasowujemy wszystkie oferty indywidualnie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami gwarantuje klientom wysokiej klasy jakość usług oraz pewność, że ich oferty są w dobrych rękach. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, a oferty publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Cechuje nas uczciwość, poufność, zaangażowanie oraz wysoki prestiż, dlatego nasz zespół spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasze biuro będzie najlepszym wyborem dla osób poszukujących poczucia satysfakcji i spokoju w procesie obrotu nieruchomością. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz gotowość do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania.