Działka 1.990m2 Glina blisko lasu

Działka | Sprzedaż | Glina, ul. Polna

299 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Pow. działki
1 990 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Numer oferty
6701/1969/OGS

Opis

Na sprzedaż bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.990m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 37,5m x 53m. W skład całkowitej powierzchni wchodzą dwie działki o numerach ewidencyjnych 163/4 i 164/4 z obrębu Glina.

Działka zlokalizowana jest w czwartej linii zabudowy od ulicy Polnej w Glinie w gminie Celestynów w powiecie otwockim. Dojazd do nieruchomości odbywa się wygodną szeroką nowo wybudowaną drogą gminną asfaltową a następnie drogą polną o szerokości 6m (udział w drodze). 

W drodze dojazdowej ulicy Polnej w odległości ok 150m znajdują się niezbędne media: woda i prąd, które można poprowadzić drogą wewnętrzną.

Działka jest sucha, teren lekko zróżnicowany z niewielkim wzniesieniem porośnięty trawą i młodymi drzewkami: sosnami i brzózkami. Zgodnie z ewidencją gruntów działka posiada użytek RVI i N (grunty orne o klasie ziemi VI oraz nieużytki).

Została rozpoczęta procedura uzyskania decyzji o warunkach zabudowy dla nieruchomości polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Jest możliwość zabudowy działki dużym budynkiem nawet do ok 250m2 po obrysie.

Działka leży w świetnej lokalizacji: do stacji PKP Stara Wieś, do szkoły i przedszkola jest ok 2km, w bliskiej odległości znajdują się sklepy, kościół, plac zabaw, siłownia. Do Warszawy jest ok 30km, do miasta powiatowego Otwock jest ok 5km.

Wokół nowa niska i rzadka zabudowa jednorodzinna. Bardzo rozwojowa okolica. Cicho, spokojnie, bliskość lasu. Nieruchomość zdecydowanie dla osób oczekujących spokoju i odpoczynku w bliskości natury.

Cena 299.000zł.

KW

Stan prawny uregulowany. Jeden właściciel.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i do obejrzenia działki.

Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.pl

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Dostępne w okolicy
Plac zabaw, Szkoła, Las, Sklep, Bazarek, Przedszkole, Kościół
Droga dojazdowa
Polna droga
Komunikacja
Kolejka podmiejska, Autobus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM