Działka budowlana 1.145m2 Glinianka

Działka | Sprzedaż | Glinianka

195 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN
Cena za m2
170 PLN
Pow. działki
1 145 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Numer oferty
6677/1969/OGS

Opis

Na sprzedaż ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.145m2 w kształcie trapezu i wymiarach ok 27m x 38m x 29m x 47m zlokalizowana w Gliniance w gminie Wiązowna w powiecie otwockim.

Działka leży bezpośrednio przy drodze gminnej utwardzonej która jest jedną z bocznych ulic odchodzących od głównej ulicy Wawrzynieckiej. 

W odległości ok 150m znajduje się woda a prąd jest bezpośrednio przy działce.

Teren jest suchy lekko zróżnicowany porośnięty trawą i młodymi drzewkami. Wzdłuż drogi znajduje się rów melioracyjny. Został złożony wniosek o wydanie zezwolenia na zjazd z działki na drogę gminną wraz z budową mostku nad rowem. Po wybudowaniu zjazdu na drogę gminną działka zostanie oczyszczona przez właściciela i wstępnie przygotowana pod budowę. 

Na terenie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Właściciel działki jest gotowy rozpocząć procedurę uzyskania decyzji o warunkach zabudowy dla nieruchomości polegającej na budowie budynku mieszkalnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną zgodnie z oczekiwaniami/projektem potencjalnego kupującego.

Działka leży w cichej okolicy wśród nowych niskich nowoczesnych domów jednorodzinnych. Bardzo rozwojowa okolica. Cicho, spokojnie, bliskość lasu. Nieruchomość zdecydowanie dla osób oczekujących spokoju i odpoczynku w bliskości natury z zapewnieniem możliwości szybkiego dojazdu do miasta powiatowego i do stolicy.

Nieruchomość położona jest w odległości ok 1,5km od centrum Glinianki gdzie znajduje się pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, sklepy, kościół, przychodnia, przystanek autobusowy. Do Warszawy jest ok 35km, do miasta powiatowego Otwock jest ok 14km, do miasta gminnego Wiązowny jest ok 12km, do trasy S17 jest ok 5km.

Cena 195.000zł.

KW, stan prawny uregulowany, jeden właściciel.

Jest możliwość zakupu działki w drugiej linii zabudowy bezpośrednio przylegającej do powyższej działki o powierzchni 2.195m2. Wówczas cała parcela będzie miała powierzchnię 3.340m2 a cena za obie działki jest do ustalenia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i do obejrzenia działki.

Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.pl

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Droga dojazdowa
Utwardzona
Komunikacja
Autobus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM