Celestynów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 700 m2
Powierzchnia użytkowa
248 m2
Rok budowy
1980
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek parterowy posadowiony w drugiej i trzeciej linii zabudowy na działce o pow ok 3.700m2 (w tym własna droga dojazdowa). Nieruchomość wybudowana w latach 80-tych z cegły silikatowej (podwójny mur) ma powierzchnię ok 248m2. Zgodnie z ewidencją gruntów 96m2 jest sklasyfikowane jako budynki niemieszkalne, natomiast pozostała część czyli 152m2 to budynki mieszkalne.
Nieruchomość znajduje się w Celestynowie w powiecie otwockim. Posiada dostęp do drogi publicznej asfaltowej poprzez własną wytyczoną drogę wewnętrzną. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok 75m x 47m, jest częściowo ogrodzona i położona wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Budynek jest częściowo ocieplony styropianem.
Gaz, prąd oraz woda są doprowadzone do budynku, kanalizacja znajduje się w drodze asfaltowej ok 75m od budynku. Ogrzewanie oraz ciepła woda są z pieca gazowego dwufunkcyjnego.
Na terenie nie obowiązuje MPZP, można wystąpić z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy zmieniającej funkcje użytkowe budynku (obecnie czas oczekiwania do 3 m-cy).
Budynek po odpowiednim przystosowaniu nadaje się zarówno do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej jak i do zamieszkania.
Nieruchomość leży w cichej i spokojnej okolicy, bardzo blisko lasu a jednocześnie blisko centrum miasta. Do stacji PKP w Celestynowie jest ok 1,5km, do szkoły podstawowej ok 700m, w bliskiej odległości sklepy, Urząd Miasta, poczta.


Nieruchomość składa się z trzech osobnych działek: dwóch budowlanych oraz działki drogowej dojazdowej. Jest możliwość wystąpienia z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy na sąsiednią działkę lub zakup potraktować jako lokatę kapitału.

Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości.
Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Państwa wszystkie dokumenty niezbędne do zakupu nieruchomości a z naszym doradcą finansowym wybiorą Państwo najlepszą ofertę kredytu.

Własność, stan prawny uregulowany, KW.

Cena 1.430.000zł do negocjacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz wspólnego obejrzenia nieruchomości.

Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Telefon:
503 301 559
E-mail:
a.bogusz@citihome.pl

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej