Dom | Sprzedaż

Celestynów

1 430 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 430 000 PLN
Cena za m2
5 766 PLN
Powierzchnia
248 m2
Powierzchnia użytkowa
248 m2
Pow. działki
3 700 m2
Numer oferty
3461/1969/ODS

Opis

Na sprzedaż budynek parterowy posadowiony w drugiej i trzeciej linii zabudowy na działce o pow ok 3.700m2 (w tym własna droga dojazdowa). Nieruchomość wybudowana w latach 80-tych z cegły silikatowej (podwójny mur) ma powierzchnię ok 248m2. Zgodnie z ewidencją gruntów 96m2 jest sklasyfikowane jako budynki niemieszkalne, natomiast pozostała część czyli 152m2 to budynki mieszkalne.
Nieruchomość znajduje się w Celestynowie w powiecie otwockim. Posiada dostęp do drogi publicznej asfaltowej poprzez własną wytyczoną drogę wewnętrzną. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok 75m x 47m, jest częściowo ogrodzona i położona wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Budynek jest częściowo ocieplony styropianem.
Gaz, prąd oraz woda są doprowadzone do budynku, kanalizacja znajduje się w drodze asfaltowej ok 75m od budynku. Ogrzewanie oraz ciepła woda są z pieca gazowego dwufunkcyjnego.
Na terenie nie obowiązuje MPZP, można wystąpić z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy zmieniającej funkcje użytkowe budynku (obecnie czas oczekiwania do 3 m-cy).
Budynek po odpowiednim przystosowaniu nadaje się zarówno do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej jak i do zamieszkania.
Nieruchomość leży w cichej i spokojnej okolicy, bardzo blisko lasu a jednocześnie blisko centrum miasta. Do stacji PKP w Celestynowie jest ok 1,5km, do szkoły podstawowej ok 700m, w bliskiej odległości sklepy, Urząd Miasta, poczta.


Nieruchomość składa się z trzech osobnych działek: dwóch budowlanych oraz działki drogowej dojazdowej. Jest możliwość wystąpienia z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy na sąsiednią działkę lub zakup potraktować jako lokatę kapitału.

Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości.
Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Państwa wszystkie dokumenty niezbędne do zakupu nieruchomości a z naszym doradcą finansowym wybiorą Państwo najlepszą ofertę kredytu.

Własność, stan prawny uregulowany, KW.

Cena 1.430.000zł do negocjacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz wspólnego obejrzenia nieruchomości.

Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.pl

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Dodatkowe informacje

Materiał
Cegła
Dach
Blacha
Typ okien
PCV
Kształt działki
Prostokąt
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Ogrodzenie
Częściowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus, Kolejka podmiejska
Ujęcie wody
Miejska na działce
Ciepła woda
Piec gazowy
Kanalizacja
Szambo
Ogrzewanie
Gazowe

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM