Warszawa

Mokotów, ul. Zwierzyniecka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
9991/1969/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Powierzchnia
47,40 m2
Rok budowy
1979
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Cena
525 000 PLN
Cena za m2
11 075,95 PLN
Czynsz administracyjny
600 PLN

Opis nieruchomości

Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal mieszkalny położony w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ulicy Zwierzynieckiej. Lokal położony jest na IV piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 47,40 m2, w skład której wchodzą: salon, dwie sypialnie, widna kuchnia, przedpokój i łazienka. Stan mieszkania - do odświeżenia.
Lokalizacja
Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Zwierzynieckiej. Budynek usytuowany jest pomiędzy ul. Czerniakowską i Aleją Polski Walczącej, w odległości około 7 km od centrum Warszawy. Takie usytuowanie nieruchomości sprawia, że istniejący układ komunikacyjny zapewnia bardzo dogodny dojazd do centrum miasta oraz pozostałych dzielnic Warszawy. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości ok. 200 m.
W pobliżu
Budynek w którym znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny usytuowany jest w atrakcyjnej okolicy. W bliskiej odległości od nieruchomości usytuowane są punkty usługowo – handlowe, obiekty użyteczności publicznej, placówki oświaty, placówki służby zdrowia oraz tereny zielone. W najbliższym otoczeniu dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. Wokół budynku urządzono tereny zielone oraz ciągi piesze. Ulica Zwierzyniecka jest jezdnią o nawierzchni utwardzonej, z urządzonymi ciągami pieszymi oraz oświetleniem. Ruch kołowy w pobliżu nieruchomości jest bardzo mały, co zapewnia okolicy dużo spokoju.
Polecam i zachęcam do oglądania.


Kontakt:
Marcin Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 513 401 901
m.zakrzewski@citihome.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bank, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Jezioro, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Las, Park, Kościół, Fitnes, Basen, Plac zabaw, Hala sportowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Marcin Zakrzewski

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
513 401 901
E-mail:
m.zakrzewski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej