Otwock

Wyślij znajomemu

 
Cena
579 768 PLN
Powierzchnia
48,72 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Cesja umowy!!!

Po realizacji inwestycji Park Sosnowa, Park Pułaskiego, Park Bracka oraz Park Lennona – stanowiących cenione elementy otwockiego krajobrazu – mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny projekt - Park Bagatela.

Park Bagatela będzie zespołem czterech budynków wielorodzinnych wraz z trzema garażami podziemnymi. Na osiedlu planuje się budowę 70 mieszkań o powierzchni od 32m² do 141m² z przestronnymi ogródkami i tarasami. Projekt przewiduje także utrzymanie istniejącego terenu leśnego oraz budowę parkingów naziemnych i placu zabaw.

Lokalizacja inwestycji nad rzeką Świder w Obszarze Chronionego Krajobrazu jest jej ważnym atutem. Pozwala na korzystanie z pożądanych obecnie aspektów mieszkania poza miastem, bez konieczności opuszczania jego granic. Zaciszna i malownicza okolica Rezerwatu rzeki Świder, doskonale łączy atuty dzikiej przyrody z wygodą wynikającą z rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej (m.in sąsiedztwo ze stacją PKP Świder). Park Bagatela to miejsce, w którym znajdziesz balans pomiędzy kontaktem z naturą i zaletami miejskiego życia.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu znakomitej lokalizacji, najwyższej jakości architektury oraz sąsiedztwa terenów zielonych, Park Bagatela staje się idealnym miejscem do życia.

Realizacja
Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło we wrześniu 2021 r. Zakończenie budowy planowane jest w III kwartale 2023 r. Wydanie ostatniego mieszkania powinno nastąpić najpóźniej w IV kwartale 2023 r.

Nowoczesny styl będący wizytówką naszych projektów w połączeniu z lokalnie popularnymi drewnianymi elementami otwiera nowy rozdział w architekturze Świdra.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,72 m2, na który składają się salon z kuchnią 23,07 m2, sypialnia 11,51 m2, łazienka 4,21m2, korytarz 5,17m2, oraz hall 4,76 m2. Do lokalu przynależy również balkon o powierzchni 12m2. 
Dodatkowo możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.


Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej inwestycji oraz na Facebooku:
www.parkbagatela.pl
www.facebook.com/ParkBagatela

Kontakt:
Marcin Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 513 401 901
m.zakrzewski@citihome.pl

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Szkoła, Las, Przedszkole, Kościół, Plac zabaw
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Kolej, Autobus
Marcin Zakrzewski

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy


Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej