Józefów

ul. 3 Maja

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
9986/1969/OMS
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Powierzchnia
73,40 m2
Rok budowy
2023
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Cena
726 660 PLN
Cena za m2
9 900 PLN

Opis nieruchomości

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Mandra Sp. z o.o.

Vila House to kameralne osiedle położone w centralnej części Józefowa. Kompleks składa się z ośmiu mieszkań w dwóch budynkach. Każdy z parterowych apartamentów posiada własną przestrzeń ogrodową. Do mieszkań na pierwszym piętrze przynależą dwa duże balkony o łącznej powierzchni 22 m2. Józefów to przede wszystkim synergia z naturą. Rezerwat przyrody Świder oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy pozwolą na wewnętrzne wyciszenie, a także wiele pieszych wędrówek czy rowerowych wycieczek. Towarzystwo natury nie musi oznaczać odcięcia od miasta – do centrum Warszawy jest tylko 15 kilometrów.
Vila House to kameralny kompleks ośmiu mieszkań usytuowanych w dwóch budynkach.
Nowoczesny projekt architektoniczny oraz staranny dobór materiałów budowlanych sprawiają, że Vila House to połączenie ponadczasowego designu i jakości na lata.
Bogactwo natury jest widoczne na każdym kroku. W bliskim otoczeniu Vila House znajdują się aż trzy rezerwaty przyrody: Świder, Wyspy Zawadowskie oraz Wyspy Świderskie.

Realizacja inwestycji przebiegała będzie w trybie generalnego wykonawstwa, a jej zakończenie nastąpi w 2023 roku

Dzięki wyjątkowemu połączeniu znakomitej lokalizacji, najwyższej jakości architektury oraz sąsiedztwa terenów zielonych, Vila House staje się idealnym miejscem do życia.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 73,40m2, na który składają się salon z kuchnią 24,49m2, dwie sypialnie 10,75m2 oraz 10,44m2, łazienka 5,08 m2, WC 3,13 m2, oraz hall 7,59 m2. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 124m2.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej inwestycji oraz na Facebooku:
www.vilahouse.pl
www.facebook.com/Vila House

Kontakt:
Marcin Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 513 401 901
m.zakrzewski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Park, Rzeka, Basen, Bank, Centrum handlowe, Hala sportowa, Las, Szkoła, Fitnes, Przedszkole, Plac zabaw, Kościół, Restauracja, Kort tenisowy
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Mapa

Kontakt

Marcin Zakrzewski

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
513 401 901
E-mail:
m.zakrzewski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej