Otwock

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
895/1969/OLW
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie
Inne
Powierzchnia
33 m2
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Biurowe, Inne
Cena
2 000 PLN
Cena za m2
60,61 PLN

Opis nieruchomości

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni ok 33m2, mieszczący się w centrum Otwocka. Lokal znajduje się na parterze w niskim kilkupiętrowym bloku, w którym cały parter zajmują punkty usługowo - handlowe. Nieruchomość położona jest w centrum w bliskości pełnej infrastruktury. Składa się z otwartej przestrzeni do dowolnej aranżacji, kącika kuchennego z umywalką oraz WC z umywalką. Ponadto do zagospodarowania pozostaje antresola (wejście po drabince), która może służyć jako składzik, magazyn, archiwum, itp.
W lokalu jest klimatyzacja oraz system alarmowy, komputerowy oraz telefoniczny.
Lokal jest nieumeblowany. Wysokość pomieszczeń to ok 4m. Teren jest nieogrodzony, wejście odbywa się bezpośrednio z chodnika. Lokal posiada witryny na całej ścianie skierowane na ulicę. Nad wejściem jest miejsce na duży neon. Wokół znajdują się liczne parkingi naziemne ogólnodostępne.
Możliwe jest prowadzenie dowolnej działalności gospodarczej, np.: sklep, biuro księgowe, gabinet lekarski, kosmetyczka, fryzjer, lodziarnia, itd.

Cena najmu za m-c wynosi 2.000zł netto + opłaty eksploatacyjne płacone ryczałtem 305zł (gaz, zimna woda, ścieki, wywóz śmieci) + energia w wys. ok. 120zł.
Lokal do wynajęcia od października.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.eu

Mapa

Kontakt

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Telefon:
503 301 559
E-mail:
a.bogusz@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej