Słońsk

ul. Piastowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
6431/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Cena
200 000 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bardzo ładna działka z przeznaczeniem pod zabudowę domem mieszkalnym wolnostojącym jednorodzinnym (lub dwulokalowym) we wsi Słońsk w powiecie sulęcińskim w woj lubuskim. Działka o numerze ewidencyjnym 1868/11 o powierzchni 1.197m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok 42m x 28m leży przy ul. Piastowskiej wśród istniejącej już niskiej zabudowy jednorodzinnej. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie niezbędne media: gaz, prąd, woda i kanalizacja. Na terenie nie obowiązuje MPZP, należy wystąpić z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy (obecnie czas oczekiwania do 2 m-cy). Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Nieruchomość jest usytuowana pod lasem, w cichym i spokojnym miejscu, jednocześnie z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury.

Okoliczne tereny pełne są atrakcji dla miłośników przyrody i ptaków: Parki Narodowy i Krajobrazowy ujścia Warty, Jeziora Radachowskie i Głęboczek z miejscami do obserwacji ptaków (gniazduje tu ponad 280 gatunków ptaków), ścieżkami przyrodniczymi, spacerowymi i rowerowymi. Na terenie liczne bazy noclegowe i gastronomiczne.

Stan prawny uregulowany, jeden właściciel, KW bez obciążeń.

Cena 200.000zł.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Restauracja, Przedszkole, Bank, Park, Szkoła, Kościół, Las, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Telefon:
503 301 559
E-mail:
a.bogusz@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej