Kopki

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
6192/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Cena
360 000 PLN

Opis nieruchomości

Mamy do zaproponowania Państwu działkę przy ul. Letniej w Malcanowie w gminie Wiązowna. Identyfikator działki 141708_2.0016.350.
Nieruchomość o powierzchni 2199m2, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach: szerokość 24m długość 70m.
Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - MN7- budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne (Uchwała nr 113.XL.2021 Rady Gminy Wiązowna z dnia 28 września 2021 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. Dziechciniec – Malcanów). Przeznaczenie umożliwia lokalizację m.in. budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków gospodarczych, garaży i budowli, wraz z towarzyszącymi drogami wewnętrznymi, dojazdami i dojściami, stanowiskami postojowymi i obiektami małej architektury.

Nieruchomość jest położona w pięknym miejscu. Teren jest równy, suchy, bez zadrzewienia. Działka jest przynajmniej raz w roku koszona, aby uniknąć niepotrzebnego zarastania. Bardzo ładna, cicha, zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Rzeka Świder w odległości 1.8km, a dwa duże kompleksy leśne w odległości do 1km od działki.
Bardzo dobry dojazd do Warszawy, dzięki powstałej drodze S2 oraz S17 oraz funkcjonującej linii autobusowej podmiejskiej 720, dojeżdżającej do Ronda Wiatraczna.
W okolicy niezbędna infrastruktura w postaci sieci elektroenergetycznej oraz wodociągowej. Niedawno rozbudowana i wyremontowana szkoła podstawowa w odległości ok. 600m. Bardzo prężnie rozwijająca się gmina, będąca znakomitą odpowiedzią na potrzebę posiadania własnego domu w bliskiej odległości od aglomeracji warszawskiej, ale usytuowanego w spokojnej okolicy.


Zapraszam do kontaktu.

Doradca klienta:
Marta Kowalska
790740210
m.kowalska@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Marta Kowalska

Marta Kowalska

Doradca klienta

Telefon:
790 740 210
E-mail:
m.kowalska@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej