Słońsk

ul. 3 Lutego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
6406/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak
Cena
550 000 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bardzo ładna działka z przeznaczeniem pod zabudowę domem mieszkalnym wolnostojącym jednorodzinnym, bliźniaczym lub dwulokalowym we wsi Słońsk w powiecie sulęcińskim w woj lubuskim. Działka o numerze ewidencyjnym 1188 o powierzchni 5.500m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok 71m x 65m x 71m x 98m leży przy ul. 3 lutego wśród rzadkiej niskiej zabudowy jednorodzinnej. W drodze dojazdowej znajdują się woda i prąd. Na terenie nie obowiązuje MPZP, należy wystąpić z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy (obecnie czas oczekiwania do 2 m-cy). Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz zezwolenie na jeden zjazd z posesji na drogę publiczną.

Nieruchomość jest usytuowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 22 która przebiega ze wschodu (granica polsko-rosyjska w Grzechotkach) na zachód Polski (granica niemiecko-polska w Kostrzynie nad Odrą).
Do centrum Słońska ok 1km gdzie jest pełna infrastruktura.

Okoliczne tereny pełne są atrakcji dla miłośników przyrody i ptaków: Parki Narodowy i Krajobrazowy ujścia Warty, Jeziora Radachowskie i Głęboczek z miejscami do obserwacji ptaków (gniazduje tu ponad 280 gatunków ptaków), ścieżkami przyrodniczymi, spacerowymi i rowerowymi. Na terenie liczne bazy noclegowe i gastronomiczne.

Stan prawny uregulowany, jeden właściciel, KW bez obciążeń.

Cena 550.000zł do negocjacji.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Telefon:
503 301 559
E-mail:
a.bogusz@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej