Józefów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
166 m2
Powierzchnia użytkowa
153,86 m2
Rok budowy
2023
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Bliźniak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Opis nieruchomości

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Mandra Sp. z o.o.

Vila House to kameralne osiedle położone w centralnej części Józefowa. Kompleks składa się z czterech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich w posiada własną przestrzeń ogrodów a na piętrze przynależą dwa duże balkony o łącznej powierzchni 22 m2. Józefów to przede wszystkim synergia z naturą. Rezerwat przyrody Świder oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy pozwolą na wewnętrzne wyciszenie, a także wiele pieszych wędrówek czy rowerowych wycieczek. Towarzystwo natury nie musi oznaczać odcięcia od miasta – do centrum Warszawy jest tylko 15 kilometrów.
Vila House to kameralny kompleks czterech domów wybudowanych w wysokim standardzie.
Nowoczesny projekt architektoniczny oraz staranny dobór materiałów budowlanych sprawiają, że Vila House to połączenie ponadczasowego designu i jakości na lata.
Bogactwo natury jest widoczne na każdym kroku. W bliskim otoczeniu Vila House znajdują się aż trzy rezerwaty przyrody: Świder, Wyspy Zawadowskie oraz Wyspy Świderskie.

Realizacja inwestycji przebiegała będzie w trybie generalnego wykonawstwa, a jej zakończenie nastąpi w 2023 roku

Dzięki wyjątkowemu połączeniu znakomitej lokalizacji, najwyższej jakości architektury oraz sąsiedztwa terenów zielonych, Vila House staje się idealnym miejscem do życia.

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 153,86m2, na który składają się na parterze: salon z kuchnią 28,11m2, dwie sypialnie 11,64m2 oraz 11,26m2, garderoba 2,04 m2, łazienka 5,90 m2, WC 3,13 m2, oraz hall 7,02 m2 oraz na piętrze pokój 28m2, dwie sypialnie 11,64m2 oraz 11,26m2, garderoba 2,04 m2, łazienka 5,90 m2, WC 3,13 m2, oraz hall 7,02Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 166m2.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej inwestycji oraz na Facebooku:
www.vilahouse.pl
www.facebook.com/Vila House

Kontakt:
Marcin Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 513 401 901
m.zakrzewski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Przedszkole, Kort tenisowy, Basen, Hala sportowa, Restauracja, Rzeka, Park, Szkoła, Las, Centrum handlowe, Bank, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Marcin Zakrzewski

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
513 401 901
E-mail:
m.zakrzewski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej