DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
1 490 000 PLN
151,85 PLN/m2
OTWOCKMlądz
ul. Krecia
Opis
Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną, zalesioną nieruchomość o pow. ok. 1 ha z linią brzegową rzeki Świder. Działka położona jest tuż przy granicy rezerwatu przyrody w otwockim Mlądzu, w okolicach pętli autobusowej. Ma doskonałe wymiary około 70 metrów szerokości i 150 m długości, kształt równoległoboku. Zatwierdzone zostały warunki zabudowy na dom jednorodzinny o charakterze rezydencji (pow. całkowita 920 m2, pow. zabudowy 706 m2, z basenem - można skorzystać z opracowanego projektu), jest też zgoda na wycinkę większej liczby drzew.
W granicy działki jest ujęcie wody miejskiej, kanalizacji, gazu oraz energii elektrycznej. Nieruchomość jest ogrodzona, poza częścią od strony linii brzegowej Świdra.
Doskonała lokalizacja, okolica cicha i spokojna, ale z dobrym dojazdem do Warszawy trasą lubelską - ok. 25 km. Wymarzony teren rekreacyjny, zapewniający możliwość korzystania z uroków natury.

Wraz z działką otrzymują Państwo kompletny projekt na budowę budynku rezydencjonalnego. Istnieje możliwość uzyskania już prawomocnego pozwolenia na budowę.


POLECAM!!! Zapraszam do oglądania tej jedynej w swoim rodzaju nieruchomości!!

Kontakt:
Jakub Guziewski
Specjalista ds sprzedaży
j.guziewski@citihome.eu
516 085 587
Szczegóły oferty

Przeznaczenie działkiBudowlana

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

PrądTak

GazTak

OgrodzenieInne

Cena1 490 000 PLN

Dostępne w okolicyPrzedszkole, Rzeka, Las, Szkoła